EN LV
Daudzfunkcionāls izklaides un atpūtas skvērs Māriņkalnā
atpakaļ
Apraksts:

     Daudzfunkcionālu izklaides un atpūtas skvēru paredzēts veidot Māriņkalnā, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā Māriņkalna tautas namam "LĪksnes" piegulošajā teritorijā.

     Būvprojekta risinājumi paredz izveidot labiekārtotu skvēru ģimeņu un visu vecumu iedzīvotāju izklaides un atpūtas iespēju nodrošināšanai, kā arī iekārtot nacionālo, valsts un gadskārtu svētku svinību vietu.

     Skvērā paredzēts izvietot centrālo nelielu (55,97 m² grīdas laukums), daļēji segtu koka konstrukcijas brīvdabas estrādīti. Estrāde paredzēta gan kā ikdienas segta atpūtas vieta māmiņām ar maziem bērniem, gan kā neliela āra kino demonstrācijas vai mūzikas kolektīvu uzstāšanās vieta. Estrādes priekšā reljefā paredzēti koka soli ~ 100 skatītājiem. Uz esošā paugura paredzēts iekārtot jāņuguns vietu. Skvēra teritoriju ar jāņuguns vietu paredzēts sasaistīt ar taku un koka konstrukcijas tiltiņu pār esošo ūdens teci. Skvērā paredzētas takas, bērnu rotaļu laukums, dekoratīvie stādījumi, soliņi, atkritumu tvertnes un velo novietnes. Skvēra teritorijā un estrādē paredzēts apgaismojums un elektroapgādes pieslēguma vietas apskaņošanas tehnikai.