EN LV
VSIA "Bērnu psihoneiroloģiskās slimnīcas "Ainaži"" jaunās ēkas piebūves – hidroterapijas nodaļas būvniecības tehniskais projekts un autoruzraudzība..
atpakaļ
Apraksts:

Projektētās jaunās ēkas piebūves novietne izvēlēta, ievērtējot slimnīcas funkcionalitātes un darba organizācijas prasības. Piebūve veidota kā patstāvīga ēka, taču tās arhitektoniskais veidols saistīts ar būvniecības procesā esošo slimnīcas ēku. Tā ir novietota, slimnīcas jaunbūves būvniecības ietvaros nojauktās, katlu mājas vietā. Piebūvi ar slimnīcas ēku savienos slēgta galerija.

Slimnīcas ēkas piebūves – hidroterapijas nodaļas plānojums izstrādāts ievērojot specifiskās medicīnas iestādes funkcionalitātes prasības. Ieeja hidroterapijas nodaļā paredzēta gan no slimnīcas pirmā stāva caur slēgtu galeriju, gan no pagalma caur vējtveri. No baseina telpas paredzēta evakuācijas izeja uz pagalmu. Piebūvē projektēta baseina telpa ar ārstnieciskām procedūrām aprīkotu 8 x 12 m baseinu, divas garderobes, dušu un tualešu telpas un medicīnas personāla telpa. Ūdens sagatavošanas, ventilācijas un apkures iekārtām paredzētas tehniskās telpas un tehniskās pagrīdes. Tās novietotas piebūves ziemeļu pusē ar ieejām no slimnīcas saimniecības pagalma.